S5 Corporate Response - шаблон joomla Книги

logo comexpert

  • Реєстрація

2. Правила догляду за одягом

Одяг є невід'ємною частиною нас самих. Він вимагає постійного догляду. Ми нерідко засмучуємося, коли наш  піджак або штани раптом втратили свій первісний стан. Але момент, коли одяг втратить товарний вигляд, можна й потрібно відтягнути. Існують усім відомі правила догляду за одягом з різних матеріалів.

Вироби з вовни 

Прати вовну тільки вручну пральними порошками, які призначені для прання виробів з шовку та вовни при температурі води 30 градусів. 

Вироби із шовку

Шовк прати тільки вручну при 30 градусах, порошком, призначеним для прання виробів із шовку та вовни. Шовк не можна терти та викручувати.

Вироби з віскози

Вироби з віскози добре поглинають вологу, але в мокрому стані втрачають міцність, тому вимагають особливо дбайливого прання. Прати віскозу в машині або вручну.

Вироби з льону 

Вироби з льону дуже міцні, довго не зношуються, добре вбирають вологу й при цьому швидко сохнуть. Але при носінні дуже швидко мнуться. Прати їх можна при високих температурах, аж до кип'ятіння. Але після прання вони можуть дати усадку. Прасувати їх можна гарячою праскою.

Вироби зі штучних тканин 

Штучні тканини, легкі та міцні. Їх потрібно прати при температурі 30-40 градусів. Штучні тканини підвішують для сушіння вологими. Прасують у режимі "шовк" без пари.

Вироби з бавовни 

Вироби з бавовни дуже міцні, добре переносять вплив високих температур. Особливість бавовни - її прекрасна здатність вбирати вологу. Недоліками бавовни називають її високу усадку при пранні. Бавовна дуже довго сохне після прання. Вироби з бавовни можна прати в пральній машині при температурі 30-40 градусів.

Символи для догляду за одягом

Умовні позначення на ярликах одягу та текстильних виробів, які допомагають споживачеві зберегти їх вигляд і колір, термін використання. Типові позначення на ярликах одягу: прання, сушка, хімчистка, прасування.

       11b              12b