S5 Corporate Response - шаблон joomla Книги

logo comexpert

  • Реєстрація

Гумове взуття. Класифікація, асортимент. Взуття з нових видів матеріалів. Валяне взуття: кваліфікаційні ознаки асортименту

 

     Навчальні питання:

1. Класифікація і асортимент гумового взуття

2. Взуття з нових видів матеріалів

3. Валяне взуття: кваліфікаційні ознаки асортименту

 

1. Класифікація і  асортимент гумового взуття

36bКалоші клеєні поліровані виготовляють звичайними, що надіва­ються на взуття шкіряне, валяне та унти чоловічі; полегшеними (підклад­ка без начосу), що надіваються на шкіряне взуття; звичайними напівви­сокими (з глибокою та піднятою передньою частиною) та високими (що закривають щиколотки) — для носіння без взуття. Калоші клеєні напіввисокі бувають нелакованими для носіння на валяному взутті.

Калоші штамповані поліровані випускають для носіння на взутті шкіряному та валяному, а формовані напіввисокі нелаковані — для носіння на валяному взутті.

Черевики чоловічі виготовляють, як правило, з верхом з текстиль­них матеріалів, з підкладкою з напівшерстяної байки, з окантовкою деталей верху та без неї, з гумовими обсоюзками. Черевики бувають з металевими пряжками, з блискавкою тощо. Черевики жіночі випуска­ють суцільногумовими з підкладкою з бавовняного трикотажного по­лотна, з текстильним верхом різного крою, з підкладкою з напівшер­стяної байки, з окантовкою деталей верху та без окантовки, з гумовими обсоюзками. Черевики дитячі бувають з пластизолю без підкладки для носіння на валяному взутті. Можуть бути з металевими пряжками, застібкою-блискавкою тощо.

Чобітки виготовляють суцільногумовими гладкими, з бордюром (з підкладкою з бавовняної тканини з начосом); з пластизолю по­лівінілхлоридного (з утеплювальними вкладними панчохами з дво-, три­шарового матеріалу або з підкладкою зі штучного хутра та ін.); з пластикату полівінілхлоридного (з підкладкою з трикотажного плюшевого полотна, з еластику) та з текстильним верхом (з підкладкою з на­півшерстяної байки), з обсоюзками та підошвами гумовими або з пори­стого поліуретану.

Чоботи виготовляють суцільногумовими, нелакованими звичайними (клеєні та формовані). Чоботи рибальські та мисливські мають над­ставку до халяв з вушком для паска. Чоботи звичайні виготовляють також з пластикату полівінілхлоридного, суцільнолиті, з імітацією бор­дюру, строчки, оздоблень, з підкладкою з трикотажного плюшевого по­лотна з еластику.

Туфлі випускають суцільногумові (з підкладкою з плюшевого по­лотна), гумотекстильні, туфлі пляжні. Туфлі суцільногумові чоловічі можуть бути з низькими та середніми накладними фермовими підбора­ми, а жіночі — з середніми та високими. Туфлі пляжні виготовляють з пластифікованого полівінілхлориду та з поліетилену литтєвим мето­дом, звичайно з оздобами.

37b

   

Продовження