S5 Corporate Response - шаблон joomla Книги

logo comexpert

  • Реєстрація

2. Дзеркала: класифікація, асортимент, вимоги до якості

71bДзеркала являють собою безбарвне листове скло, поліроване та неполіроване, одна з поверхонь якого вкрита тонким шаром металу (срібла або алюмінію). Для надійності на металевий шар дзеркал нано­сять захисне покриття (плівку з епоксидних емалей).

Краї дзеркала можуть бути прямими та скошеними (з фацетом). Фацет буває глад­ким та фігурним — з алмазними ямками. Дзеркало оформлюють у рами, окантовують пластмасою та ін.

Розрізняють кишенькові, сумочні, ручні, дорожні, для гоління, настільні, трельяжі, настінні. Форма дзеркал може бути різнома­нітною. Розміри дзеркал позначають за довжиною та шириною або за діаметром (у сантиметрах).

Якість дзеркал залежить від якості скла, матеріалу оправи, режиму виробництва і обробки.  Дзеркала повинні мати правильне зображення. Скло має бути рівномірної товщини, без дефектів, фацет  бути однаковим по всьому периметру, добре відшліфованим і відполірованим, кріплення в оправі міцним.

Галантерейні дзеркала випускають 1-го і 2-го ґатунків. При сортуванні враховують вид, розмір (за найбільшим показником), місцезнаходження й кількість дефектів, а також розмір дзеркала й вид скла, з якого воно виготовлене.