S5 Corporate Response - шаблон joomla Книги

logo comexpert

  • Реєстрація

Характеристика асортименту приладів для прибирання та створення мікроклімату в приміщеннях

 

    Навчальні питання:

1. Машини для прибирання приміщень 

2. Прилади для підтримання мікроклімату 

 

1. Машини для прибирання приміщень

Прилади для догляду за підлогою: пилососи та натирачі підлоги

pulososПилососи  побутові вакуумні машини для прибирання пилу, бруду, принцип роботи яких полягає в створенні часткового вакууму на вході приладу. Пилососи всмоктують пил вентилятором разом із повітрям та відділяють від повітря у пилозбірнику. Допоміжна функція пилососу – зволоження повітря, фарбування поверхонь, розсіювання порошків тощо.

               pulosos2

Пилососи розрізняють також за марками та моделями, вони комплектуються різними насадками, що підвищують рівень очищення різних поверхонь. Це килимово-підлогові, для м'яких меблів, щілинні, щітки для прибирання радіаторів, турбощітки тощо. Кількість насадок коливається від 2 до 5.

Конструкції сучасних пилососів мають ряд технічних удосконалень, що підвищують їх функціональні можливості. Це пристрої для регулювання потужності (від 3 до 5 рівнів) залежно від навантаження і поверхні, що обробляється; телескопічна ручка, яку можна висунути на необхідну довжину з допомогою віджимання фіксатора; пристрій для пресування пилу; автоматичне ховання шнура; мікропроцесори для регулювання потужності втягування пилу, в яких інформація про встановлений режим роботи виводиться на дисплей; індикатори, що сигналізують про необхідність зміни фільтра тощо.

 

 68v

 

Електричні натирачі підлоги класифікують за кількістю і видами операцій, що виконуються: тільки для натирання підлоги; натирання підлоги з втягуванням пилу; нанесення рідкої мастики і натирання з втягуванням пилу; нанесення миючого розчину, мастики і натирання з втягуванням пилу.

За кількістю щіток натирачі підлоги поділяють на одно-, дво- та трищіткові. Також їх розрізняють за продуктивністю (в м/тор), потужністю, марками, моделями тощо.

Електричні натирачі підлоги надходять у продаж марок ЕП-ЗМ (мають дротяні шайби для натирання підлоги, вільну орієнтацію щіток у щіткотримачі та пристрій підсвічування), ЕПО-3 та ЕПО-3М (мають пристрій для всмоктування пилу та текстильні пилозбірники). 

 

Продовження