S5 Corporate Response - шаблон joomla Книги

logo comexpert

  • Реєстрація

Телевізори: класифікація, асортимент, параметри приймальної апаратури

 

   Навчальні питання:

1.Телевізори

2.Тюнери 

   

1. Телевізори

 

Телевізійна апаратура. З початком ХХІ століття стали масово вироблятися телевізори з рідкокристалічними та плазмовими екранами (панелями), які повністю витіснили до цього часу традиційні кінескопні. Розмір екрану сучасних побутових телевізорів може досягати кількох метрів. Телевізори з дуже великим форматом зображення (призначені для громадських місць) можуть вироблятися і на основі матриці з дискретних світлодіодів, і на основі матриці плазмової панелі.  28 жовтня 2008 року поступила в продаж перша модель комерційного лазерного телевізора.

З 2010 року подальший розвиток телевізійних приймачів здійснюється у напрямку підтримки телебачення високої чіткості (ТВЧ), 3D та лазерного телебачення.

Телевізор (телевізійний приймач) – електронний пристрій для приймання, відображення зображення та звуку, що передаються безпровідними каналами або кабелем ( в т.ч. від магнітофонів та DVD-програвачів).

               38z               39z

Характеристики сучасних телевізорів: діагональ екрану, яскравість екрану, чутливість тюнера, можливість працювати у кількох стандартах, кількість звукових каналів (моностереоNICAM), кількість програм (каналів) у пам’яті, наявність дистанційного управління, можливість працювати в якості монітору, наявність додаткових цифрових функцій: PIPтелетекстелектронний телегід (EPG), синхронізація часу й дати з цифровим телебаченням, наявність вбудованого декодера цифрового телебачення DVB-(T/C/S), у більшості випадків DVB-(T/T2/C/C2/S/S2), можливість прийому сигналу HDTVUHDTV, наявність роз’ємів RCAYPbPrSCARTDVIVGAS-VideoDisplayPortHDMI, вбудований медіаплеєр, технологія Smart TV, довговічність, надійність, операційна система (відкрита/закрита), (android телевізори і на інших відкритих ОС) дозволяють повноцінно використовувати Інтернет, дивитися онлайн-ТВ, онлайн-кінотеатри і т.д.

 

2. Тюнери

ТВ-тюнер — телевізійний приймач (тюнер), призначений для приймання у

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%B2%D0%B5%D1%89%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B5

різних форматах мовлення з показом на моніторі

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%BE%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%BE%D1%80

_(%D0%B4%D0%B8%D1%81%D0%BF%D0%BB%D0%B5%D0%B9) комп’ютера.

                          40z                   41z

Для сумісності з аналоговим телебаченням призначені ТВ-тюнери, здатні приймати сигнали з різними стандартами кольору - PALSECAMNTSC. Чисто аналогові ТВ-тюнери на даний час уже не випускаються, їх замінили гібридні моделі, що приймають як цифрові, так і аналогові сигнали.