S5 Corporate Response - шаблон joomla Книги

logo comexpert

  • Реєстрація

Трикотажна білизна. Розміри трикотажної білизни

      Навчальні питання:

1. Трикотажна білизна

2. Розміри трикотажної білизни

 

1.Трикотажна білизна

Білизняні трикотажні вироби за ознаками статі та віку поді­ляють на чоловічі, жіночі, підліткові та дитячі, а за призначенням — на побутові та спортивні.

Сорочки чоловічі та для хлопчиків — вироби з рукавами, довгими або короткими, з розрізом по всій довжині переду або не до кінця, з застібкою на ґудзик, блискавку або без застібки, із заправленням у брюки або навипуск.

Фуфайки — вироби з довгими або короткими рукавами, з оформ­ленням горловини бейкою, тасьмою або впідгортку, без застібки або з застібкою обмеженої довжини.

Кальсони — виготовляють переважно довгими або шиють кальсони-труси.

Комбінації — вироби з глибоким вирізом у горловині та проймах, напівприлеглого (розширені або прямі внизу) або вільного силуету. Виробляють з бретелями суцільнокроєними або пришивними.

Сорочки жіночі та для дівчаток за призначенням бувають ден­ними та нічними, прямого, вільного та напівприлеглого силуету. Денні сорочки можуть бути з суцільнокроєними або пришивними бретелями, нічні — з рукавами або без них.

Спідниці нижні — вироби прямого (з одним або двома розріза­ми) або вільного силуету, короткі або довгі, з різноманітним оформлен­ням низу.

Панталони виготовляють довгі та короткі, а також панталони-труси.

 

Асортимент білизняних виробів для дорослих 

2

 

Основними видами спортивної білизни є:

Майки — вироби з ви­різами у проймах та горловині, без рукавів та застібки;

Фуфайки спортивні — вироби з довгими або короткими рукавами, коміром, з кишенями або без них, із заправленням або навипуск;

Плавки — ко­роткі труси, що щільно обтягують нижню частину тулуба;

Купальні костюми жіночі та для дівчаток — вироби однопредметні (суцільні) або двопредметні (труси або плавки та бюстгальтер).

 

majku

 

 

    Продовження