S5 Corporate Response - шаблон joomla Книги
Обкладинка

logo comexpert

  • Реєстрація

Маркування, пакування та зберігання головних уборів

       Навчальне питання:

1. Маркування, пакування та зберігання головних уборів

 

1. Маркування, пакування та зберігання головних уборів

Маркують головні убори, прикріплюючи ярлики до потиличної частини, а клейма з зображенням товарного знака наносять на підкладку або налобник.

Додатково головні убори маркують штампом з інформацією про сорт виробу, розмір та номер контролера ВТК, вказують обхват голови.

Маркування головних уборів на кашкетах розташоване на внутрішній стороні налобника ліворуч, при відсутності налобника – на підкладці. Берети маркуються з виворітного боку клапана або на підкладці стінки.

Зберігати головні убори потрібно в спеціально призначених коробках, паперових пакетах або полотняних мішках на полицях шафи. При цьому слід уникати вологості і обов’язково захистити засобами від молі.

Перед тим, як прибрати головні убори  для зберігання, їх необхідно попередньо очистити щіткою від пилу, розправити поля і надати верху форму ковпака, потім наповнити згорнутою газетою і запакувати полотном. Не рекомендується вішати головний убір на гачок, так як він може деформуватися. Головні убори слід класти на плоску поверхню.