S5 Corporate Response - шаблон joomla Книги

logo comexpert

  • Реєстрація

Маркування фотоапаратів, пакування, умови зберігання, гарантійні терміни експлуатації

 

     Навчальні питання:

1. Пакування, маркування, зберігання, гарантії

2. Правила експлуатації цифрових фотоапаратів

 

1. Пакування, маркування, зберігання, гарантії

Маркування.

На кожному фотоапараті і об'єктиві вказують їх найменування, марку заводу-виготовлювача, порядковий номер камери і об'єктиву. Кожний виріб повинен мати паспорт,  інструкцію з експлуатації. У паспорті зазначається тип, найменування, марка товару; товарний знак підприємства-виробника; номер стандарту на даний товар; дата виготовлення. Інструкція з експлуатації повинна містити всю необхідну інформацію про установку апаратури, її використання, догляд, безпечну експлуатацію.

Пакування.

Фотоапарат у футлярі з приладдям пакується в картонну коробку з вкладишами із спіненого полістиролу, який виконує функцію амортизатора. Індивідуальне упакування повинно оберігати товар від атмосферних опадів і механічних пошкоджень при транспортуванні. Коробку ззовні опломбовують. У коробку вкладають пакувальний лист з підписом особи, яка здійснювала пакування, і датою упаковки.

На упаковці наносять встановлені стандартами маніпуляційні попереджувальні знаки з написами:

- «Верх»;

- «Обережно – не кантувати!»;

- «Обережно – прилади!»;

- «Захищати від вологи!»;

- «Скло» та інші.

Зберігання.

Розпаковані фотоапарати слід зберігати в індивідуальної упаковці в сухому опалювальному приміщенні на полицях та стелажах при температурі від 5 - 45° С і відносній вологості повітря не вище 65%.

Гарантійний період на фотоапарат обчислюється з моменту продажу виробу покупцеві. Дата продажу, а також відомості придбану модель, повинні бути своєчасно та чітко занесені продавцем у гарантійну картку (гарантійний талон). Протягом гарантійного періоду виріб підлягає безкоштовному ремонту в одному з сервісних центрів, перелік яких повинен бути вказаний в інструкції з користування. Гарантія діє в тому випадку, коли в товарі з'явились недоліки, пов'язані з використанням неякісних матеріалів або через неякісне збирання.Продовження