S5 Corporate Response - шаблон joomla Книги

logo comexpert

  • Реєстрація

Туалетне мило. Характеристика асортименту туалетного мила

 

    Навчальні питання:

1.Туалетне мило

2. Класифікація і характеристика асортименту туалетного мила

 

1.Туалетне мило

Вперше в Європі згадка про мило трапляється в трактаті «Природна історія» римського вченого Плінія-Старшого (І ст. н.е.). Там було наведено описання способу виготовлення мила із жирів. Ще тоді Пліній писав про виготовлення твердого і рідкого мила з використанням соди для твердого мила та поташу (карбонату калію) — для рідкого. Стародавні римляни використовували мило не тільки для умивання, а й для забарвлення та очищення (миття) волосся.

Туалетне мило використовується для догляду за тілом людини. Мийну властивість туалетного твердого мила забезпечують його основні компоненти: натрієві солі жирних кислот (каприлової, лауринової, миристинової, пальмітинової, стеаринової), жири тва­ринні харчові, тверді рослинні жири (кокосової і пальмоядрової олії), саломас технічний (після рафінування рослинних олій).

Допоміжні компоненти - гліце­рин, олії рослинні; пігменти і барвники; екстракти трав, прополіс, ланолін; антисептичні речовини; клеючі речовини (крох­маль, декстрин); парфумерні віддушки (крім дитячого).

 

Продовження