S5 Corporate Response - шаблон joomla Книги

logo comexpert

  • Реєстрація

Електропобутові машини і прилади. Маркування. Вимоги до якості

   

     Навчальні питання:

1. Холодильники та морозильники

2. Побутові білизно-обробні машини

3. Машини для миття посуду

4. Швейні та в'язальні машини

 

1. Холодильники та морозильники

Побутові холодильники використовуються для довготривалого зберігання продуктів в охолодженому та замороженому вигляді, а також для виготовлення харчового льоду. Класифікація побутових холодильників:

   48v     49v      50v

Холодильники складаються з холодильної шафи, холодильного агрегату, пускового та терморегулювального пристрою. Холодильники можуть мати додаткові пристрої (автоматичне регулювання температури, напівавтоматичне та автоматичне розморожування випаровувача холодильної камери та ін.).

Холодильники компресійні (К) мають агрегат, що складається з компресора з електронагрівачем, конденсатора, капілярної трубки та випаровувача. Компресор здійснює циркуляцію хладону (фреону), стиснення та подачу його парів трубопроводом до конденсатора, де пари переходять у рідкий стан та надходять до випаровувача. У випаровувачі рідкий хладон випаровується та охолоджує продукти, що знаходяться у холодильнику.

Вони економічні, їх агрегати мають високу холодопродуктивність, електродвигун працює періодично, вони зручні та надійні в експлуатації, естетичні. Місткість їх холодильної камери складає від 120 до 350 куб.дм. Недоліком є невеликий шум від роботи двигуна. У продаж надходять холодильники компресійні одно-, дво-, трикамерні, холодильники-морозильники. За виконанням бувають у вигляді шафи (Ш) або столу (С).

Холодильники абсорбційні (А) на відміну від компресійних у холодильному агрегаті не мають двигуна з компресором. Холод утворюється завдяки поглинанню та виділенню з поглинача (води) холодагента (аміаку). У холодильному агрегаті циркуляція водно-аміачного розчину здійснюється за рахунок теплової енергії нагрівача. Споживання енергії майже безперервне.

Холодильники абсорбційні прості за конструкцією, надійні у вжитку, безшумні в роботі. Холодопродуктивність холодильників абсорбційних значно нижча, ніж компресійних. Місткість цих холодильників складає від 30 до 200 куб.дм. У продаж надходять холодильники абсорбційні одно- та двокамерні у вигляді шафи або столу, можуть мати додаткові пристрої.

Холодильники термоелектричні  працюють на напівпровідникових термоелементах. Під час проходження через них електричного струму одні компоненти нагріваються (знаходяться поза камерою), а інші – охолоджуються (знаходяться в холодильній камері). Вони застосовуються в автомобілях, місткість їх холодильної камер складає 12 куб.дм.

Морозильники служать для швидкого заморожування (не вище -250С) та тривалого зберігання заморожених продуктів (не вище -180С). Вони можуть працювати при температурі навколишнього середовища 16-320С. У продаж надходять морозильники компресійні у вигляді шафи або столу, камера місткістю від 80 до 220 куб.дм.

 51v   52v 53v

 

Продовження