S5 Corporate Response - шаблон joomla Книги
Обкладинка

logo comexpert

  • Реєстрація

Маркування, пакування, зберігання овчинно-шубних товарів

 

     Навчальні питання:

1. Маркування, пакування овчино-шубних товарів

2. Зберігання овчино-шубних товарів

 

1. Маркування, пакування овчино-шубних товарів

Маркування овчино-шубних товарів містить: найменування підприємства-виробника, найменування виробу і вид овчинної сировини, розмір, модель, сорт, ціну, номер ГОСТу, дату випуску.

Овчинно-шубний товар маркується таким чином: до виробу (на одній зі сторін внутрішньої кишені) прикріплюють шовкову маркувальну стрічку з товарним знаком виробника, нанесеним методом шовкографії або незмивною фарбою. У дитячих пальто товарний знак пришивається під вішалкою.

До петлі прикріплюють ярлик з щільного картону з зазначенням підприємства-виробника, найменуванням виробу, виду овчинної сировини, номера стандарту, роздрібної ціни, дати випуску, номери за прейскурантом. Ярлик пломбують: на зворотному боці повинен стояти штамп ВТК.

Кожен виріб має дублююче маркування на бавовняної стрічці, що містить основні відомості: товарний знак, розмір виробу, сорт, дату виготовлення (місяць і дві останні цифри року). Стрічка вшивається в шов, що з'єднує підкладку з лівим бортом виробу.

Маркування овчинно-шубних виробів. До петлі прикріплюють ярлик, який потім пломбують. Пришивають тканинну стрічку по лінії росту з реквізитами (див. вище). Кожушки, піджаки і бекеши маркують, проставляючи маркування на нижній стороні правої кишені і на картонному ярлику, прикріплюваному до виробів.

Кожухи маркують клеймом у верхньому куті правої поли під запах.

Картонні ярлики для всіх виробів обов'язково пломбують.

Пакування овчинно-шубних товарів.

Кожен овчинно-шубний виріб, призначений для перевезення, складають навпіл по всій довжині виробу, волосом назовні і упаковують у м'яку тару (тюки), ящики. Кожен ящик, тюк повинен містити пакувальний лист з усіма реквізитами маркування. Ящик оббивають сталевою стрічкою.

Перевезення на далекі відстані здійснюється в контейнерах; внутрішньоскладське - у спеціальних критих транспортних засобах.

 

2. Зберігання овчино-шубних товарів

Овчинно-шубні вироби при зберіганні слід оберігати від псування міллю, гризунами, а також від впливу вологи і прямих сонячних променів.

Овчинно-шубні вироби необхідно зберігати в чистих і сухих, добре провітрюваних приміщеннях при температурі 0-8 С і відносній вологості повітря 40 - 70%. Не допускається зберігання виробів при температурі понад 23 С і відносній вологості повітря понад 65%.

Одяг рекомендується зберігати в підвішеному стані на плічках з чохлами. Ящики з упакованими в них виробами встановлюють на дерев'яні настили. Висота настилу над підлогою повинна бути не менше 100 мм. Коміри кладуть на полиці, акуратно розправляючи. Зверху вироби накривають папером.