S5 Corporate Response - шаблон joomla Книги
Обкладинка

logo comexpert

  • Реєстрація

Асортимент хутряних товарів

 

     Навчальне питання:

1. Асортимент хутряних товарів

 

1. Асортимент хутряних товарів

Верхній хутряний одяг:

Фасон верхнього хутряного одягу визначається довжиною, формою рукавів, коміра та ін.

До видів виробів відносять пальта, півпальта, жакети, жилети та ін.

За віковим та статевим призначенням вироби поділяють на чоловічі, жіночі, дитячі.

Пальта виготовляють жіночі та дитячі. Дитячі пальта виготовляють­ся з дешевших напівфабрикатів, їх фасони залежать від вікової групи.

Півпальта та жакети коротші за пальта, в основному їх шиють жіночі.

Піджаки виготовляють чоловічі та для хлопчиків, шиють з хутря­ного свійського напівфабрикату двобортними.

Куртки виготовляють для чоловіків та хлопчиків, вони бувають з текстурним верхом (на хутряній підкладці) та з хутряним верхом.

20b

Розміри одягу хутряного у маркуванні вказують умовними позначеннями (за величиною півобсягу грудей людини). Крім того проставляють умовні позначення зросту (з 1-го по 6-й). Зріст (дов­жину) хутряних виробів вимірюють посередині спинки від шва вшиття коміра до низу. Розміри комірів встановлюють за довжи­ною лінії пришиву в сантиметрах. Розмір хутряних головних уборів визначають за внутрішньою окружністю.

Хутряні деталі для одягу з верхом зі шкіри, тканин:

Коміри розрізняють за фасонами (прямі, шалеві, коломбіна — круглі), розмірами, віковими та статевими ознаками. Коміри чоловічі виготов­ляють звичайно з каракулесмушкового та хутряного свійського на­півфабрикату, жіночі — майже з усіх видів напівфабрикатів, дитячі — з недорогих напівфабрикатів.

Опушка — смужки з хутра, якими оздоблюють швейні вироби.

Хутряну підкладку використовують для чоловічих та жіночих пальт з текстильним та шкіряним верхом, виготовляють з легких зно­состійких напівфабрикатів (овчина хутряна, тхір та ін.).

До хутряних жіночих деталей відносять:

Пелерини — накидки без рукавів, виготовляють з цінних видів напівфабрикатів різних фасонів.

Півпелерини відрізняються від пелерин меншою довжиною, їх ви­готовляють з напівфабрикатів сріблясто-чорної лисиці, песця, норки, уссурійського єнота.

Палантини — широкі хутряні шарфи — смуги, що зшиті з дрібних шкурок цінних видів напівфабрикатів, на підкладці з шовкової тканини з пришитими хвостами або без них.

Горжети розрізняють круглі (з цілих шкурок з головкою — твер­дою з пап'є-маше або легкою, — лапами та хвостами) та плоскі (з розрізаних по череву шкурок) на підкладці з шовкової тканини. Для горжеток використовують напівфабрикати з усіх видів лисиць, білого та блакитного песця, куниці, норки, соболя.

Муфти — виріб для зігрівання рук, виробляють з різних видів хутра.

 

21b

 

22b

 

Хутряні головні убори розрізняють за віковими та статевими ознаками (чоловічі, жіночі, дитячі), видами (шапки, капелюхи, кашкети, кепі, берети), фасонами, матеріалом верху (суцільнохутряні, комбіно­вані з верхом зі шкіри, штучного хутра та текстильних матеріалів) та розмірами.

 

 

 

 

 

 

                      23b   24b

 

Хутряна галантерея — рукавички. рукавиці та ін.

Хутряне взуття — туфлі хатні, черевики, чоботи та ін.

Побутові хутряні вироби — килимки, пледи, ковдри, спальні мішки.