S5 Corporate Response - шаблон joomla Книги
Обкладинка

logo comexpert

  • Реєстрація

Вимоги до якості. Пакування та маркування, терміни реалізації

   

     Навчальні питання:

1. Вимоги до якості туалетного мила

2. Пакування та маркування, терміни реалізації

 

1. Вимоги до якості туалетного мила

Мило повинне бути щільним, однорідним, не допускаються на по­верхні смуги, прошарки, тріщини, плями тощо. Штамп заводу має бути чітким.

Туалетне мило випускають без обгортки й в обгортці. Його упаковують також в одношарову обгортку з прозорих і напівпрозорих полімерних матеріалів, з ламінованого паперу, фольги і паперу з мікро-восковим покриттям. Туалетне мило може бути по 1-4 шматки упаковано в декоративні пластмасові мильниці, художньо оформлені футляри, коробки з картону.

Туалетне мило випускають рідким у пластмасових флаконах з до­затором.

 

2. Пакування та маркування, терміни реалізації

Туалетне мило упаковують у групову тару - картонні коробки, пачки, пакети чи ящики (коробки) з гофрованого картону. Групова тара повинна бути заклеєна для забезпечення зберігання при транспортуванні.

На поверхні шматка має бути зазначена номінальна маса в г, то­варний знак підприємства-виробника, група мила. На етикетці мила, крім цієї інформації, вказують також найменування мила, інформа­цію про виробника, дату виготовлення, позначення стандарту. Ана­логічна інформація повинна бути зазначена на груповій і транспортній тарі, включаючи інформацію про кількість шматків у пакувальній одиниці. На транспортну тару наносять знак - "Боїться вогкості".

Маркування на туалетне мило наносять на кусок, обгортку, короб­ку або етикетку флакона.

Туалетне мило повинне зберігатися в сухих, зак­ритих, добре провітрюваних приміщеннях (на складах повинне зас­тосовуватися вентилювання) при температурі не нижче -5°С і віднос­ної вологості повітря не вище 75 %. При зберіганні ящики з милом повинні укладатися в штабелі висотою не більше 2 м. Між рядами мають залишатися проходи для циркуляції повітря. Гарантійний термін зберігання мила - 6 місяців з дня виготовлення.