S5 Corporate Response - шаблон joomla Книги

logo comexpert

  • Реєстрація

Катери, моточовни, човни для греблі, мотори до човнів. Класифікація й асортимент цих товарів. Гарантійні терміни експлуатації. Умови зберігання

 

    Навчальні питання:

1. Класифікація асортименту катерів, моточовнів, веслових човнів

2. Гарантійні терміни експлуатації

 

1. Класифікація асортименту катерів, моточовнів, веслових човнів

vodnuy trancportВодний транспорт особистого користування: катери, мо­точовни, веслові човни і човнові мотори.

Катер - (англ. cutter) - загальна назва невеликих суден або кораблів (пасажирські, вантажні, рятувальні, туристичні, ракетні, сторожові та ін.) Головна відмінність малих катерів від човнів - наявність мотора в якості силової установки, а від моторних човнів - його стаціонарна установка.

Моторний човен — маломірне судно, обладнане підвісним мотором. Наявність саме підвісного мотору є єдиною кваліфікаційною ознакою у визначенні та відрізняє «моторний човен» від «катера».

Моторні човни застосовуються для транспортних, господарських, туристичних, розважальних,  і спортивних цілей, застосовуються під час проведення рятувальних робіт, риболовлі, патрулювання водойм, полювання.

Човен весловий призначений для здійснення прогулянок, відпочинку на воді, любительської риболовлі, мисливства. Мала маса і розбірна конструкція дозволяють власникам зберігати човен у гаражі, кладовці, сараї. Човен швидко, без спеціального інструменту, збирається і розбирається на компактні секції, які укладаються одна в одну, що дає можливість перевозити човен на багажнику легкового автомобіля, мотоциклі з коляскою, причепі. Човни, оснащені двигуном, значно збільшують привабливість прогулянки на воді, підвищують мобільність на рибальстві чи мисливстві. Човен сконструйовано так, щоби його застосування було надійним і безпечним, якщо він використовується у відповідності із інструкцією.

 

kater

 

 

Продовження