S5 Corporate Response - шаблон joomla Книги

logo comexpert

  • Реєстрація

Класифікація асортименту, споживчі властивості шкільно-письмових, канцелярських і офісних товарів


 

    Навчальні питання:

1. Класифікація асортименту шкільно-письмових, канцелярських і офісних товарів

2. Споживчі властивості шкільно-письмових, канцелярських і офісних товарів

 

1. Класифікація асортименту шкільно-письмових, канцелярських і офісних товарів

Група шкільно-письмових, канцелярських та офісних товарів об’єднує вироби різної складності – від простого олівця до електронних книжок та офісної техніки (принтерів, факсів, копірів тощо).

Канцелярськими товарами називаються ті переважно невеликі предмети, без яких сьогодні не обходиться жодна людина;  вони постійно необхідні в побуті, в школі та офісі для писання, креслення, малювання, навчання, для виконан­ня математичних розрахунків, діловодства, художніх та інших видів робіт.

Канцелярські товари - це атрибут повсякденного життя: який би вид діяльності людина не обрала, канцелярські товари завжди будуть актуальними. У наш час життя стрімко оснащується комп’ютерами та офісною технікою, і багато представників творчих професій давно вже використовують їх у роботі. Студенти  та школярі є постійними споживачами модної канцелярії. А керівникові будь-якої фірми чудово відомо, скільки в місяць йде на придбання зручного канцелярського приладдя. Та й у кожному будинку завжди є ручка і папір. Плюс до того, потрібно об’єктивно помітити той факт, що канцелярські товари можуть бути і гарним подарунком на будь-яке свято.

1z

 

Продовження