S5 Corporate Response - шаблон joomla Книги

logo comexpert

  • Реєстрація

Канцелярські товари та офісна техніка

 

    Навчальні питання:

1. Канцелярські товари

2. Офісна техніка

 

1. Канцелярські товари

Офісні канцелярські товари – це широкий асортимент товарів, виготовлених з різних матеріалів, різного призначення, способів виробництва. Це і білові товари (офісний папір, блокноти, книги для записів тощо), і друковані вироби з паперу (планінги, органайзери, бланкова продукція, облікові книги та журнали), і письмове приладдя (олівці, ручки, маркери, коректори, стрижні, набори письмового приладдя тощо).

 Крім того, підтримка процесів управління супровідними документами здійснюється шляхом ведення діловодства і пов’язується із створенням, збереженням, передачею та використанням великих масивів документованої інформації, яку необхідно упорядкувати та певний час зберігати. Сьогодні виробники канцелярських товарів пропонують широкий вибір якісного, сучасного, яскравого офісного приладдя та приладдя для ведення діловодства.

Офісне приладдя: бейджі, диспенсери канцелярські, діркопробивачі, степлери, антистеплери, скоби для зшивачів, клей, кнопки, цвяшки, скріпки, біндери, коректори, маркери, канцелярські ножі, леза для канцелярських ножів, ножиці, клей, диспенсери для канцелярських стрічок, стрічка клеюча канцелярська, лотки вертикальні, лотки горизонтальні, шафки для архівного зберігання, штемпельне приладдя, настільні аксесуари тощо.

Приладдя для діловодства: файли, візитниці, папки з файлами, папки-реєстратори, папки-конверти, папки-куточки, планшети, папки картонні, портфелі та папки ділові, папки на гумках, розподілювачі, швидкозшивачі тощо.

 

papku rect lotku oficne pruladdy 1 oficne pruladdy 2 

oficne pruladdy 3

Продовження