S5 Corporate Response - шаблон joomla Книги
Обкладинка

logo comexpert

  • Реєстрація

Передмова

Електронний підручник з предмета "Товарознавство непродовольчих товарів" розроблений відповідно до навчальної програми Державного стандарту професійно-технічної освіти з професії продавець непродовольчих товарів, кваліфікація: 3 розряд (98 годин).

Даний підручник складається з двадцяти двох тем, у яких висвітлюються поняття про товар та товарознавство як навчальну дисципліну, поняття якості товарів та методи визначення її показників, споживчу вартість товару, поняття сортності товарів, стандартизація товарів, її мета і завдання, а також категорії та види стандартів, їх зміст.

Наступні теми містять опис усіх груп непродовольчих товарів: текстильних, швейних, трикотажних, хутряних, взуттєвих, парфумерно-косметичних, галантерейних, посудогосподарчих, електропобутових, культтоварів, спорттоварів, меблевих та килимових товарів, головних уборів, будівельних матеріалів, лісоматеріалів, мінеральних добрив, квітів. Тут наведено відомості про класифікацію різних товарних груп, характеристику товарів та їх асортимент, вимоги до якості, а також порядок маркування, пакування, умови транспортування і збереження основних груп товарів та догляд за ними. У підручнику подаються запитання для самоконтролю учнів з  усіх тем навчальної програми.

Доповненням теоретичного матеріалу підручника є схеми, таблиці, малюнки, що сприяють кращому засвоєнню матеріалу, полегшують розуміння та запам'ятовування важливих понять, тверджень і прикладів.