S5 Corporate Response - шаблон joomla Книги

logo comexpert

  • Реєстрація

 

2. Догляд за трикотажними виробами. Вимоги до якості

Вироби з трикотажу перуть вручну або в пральній машині при температурі 30 градусів за допомогою м'яких миючих засобів. Випраний трикотаж злегка віджимають і загортають у сухе простирадло.

normuПрасують трикотажні речі при температурі 150 градусів з вивороту.

В’язані вироби з натуральних волокон краще прати вручну, використовуючи спеціальні шампуні для делікатних тканин або натуральні м'які засоби. Для в'язаних речей краще ручне прання, ніж хімчистка, тому що при хімічному чищенні можуть використовуватися хімікати, занадто сильні для кашемірових волокон.

Ткані вироби краще чистити в хімчистці, щоб вберегти їх. Перед пранням ретельно розчиніть миючий засіб у воді. Після прання добре прополощіть виріб. При пранні вироби з кашеміру не можна терти й викручувати. Потім розкладіть річ на плоскій поверхні подалі від нагрівальних приладів. Прямі сонячні промені також не повинні попадати на річ.

При необхідності вирівняйте бокові шви й рукави. Висушений виріб можна пропрасувати прохолодною праскою через вологу тканину.

Вироби з кашеміру й тонкої вовни краще зберігати в дерев'яних шафах або пластикових пакетах, щоб зберегти їх від молі.

Вимоги до якості

Трикотажні вироби повинні відповідати вимогам - взірцю еталону і вимогам НТД. Вироби мають бути безпечні в користуванні, відповідати своєму призначенню, забезпечити зручність у користуванні, гігієнічність, надійність. Модель повинна відповідати силуету, покрою, розміру. Мають бути правильної форми, встановлених розмірів, бути міцно і рівно пофарбовані, деталі правильно з’єднані, шви повинні бути з рівною строчкою без пропусків, кінці швів закріпленні, а вільні кінці обрізані.