S5 Corporate Response - шаблон joomla Книги

logo comexpert

  • Реєстрація

2. Вимоги до якості швейної галантереї

Вироби  швейної галантереї повинні відповідати затвердженому зразку-еталону й вимогам технічних умов. Не допускаються великі дефекти, що псують зовнішній вигляд, грубе викривлення візерунка, міцність барвника.

Вироби з художнім розписом повинні бути гарними, відповідати напрямкам моди і призначенню виробу. Елементи малюнка повинні гармоніювати між собою та з кольором фону, розміщення малюнка - гармоніювати з формою готового виробу.

Предмети туалету повинні придавати фігурі стрункість, не сковувати рухів, бути гарними, стійкими до зношування. Вироби повинні бути виготовлені з доброякісних матеріалів. Металева і пластмасова фурнітура повинна бути стійкою до дії води, мильних розчинів, а також міцно пришитою.

На краватках не допускаються дефекти полотна. Вони повинні бути зшиті міцно і акуратно, колір ниток повинен гармоніювати з кольором тканини. Форма краватки повинна бути правильною, металева фурнітура – міцною, покритою шаром нікелю. Краватки повинні бути добре випрасувані, без глянцу і заломів.

При сортуванні вироби швейної галантереї проглядають у розправленому вигляді  з лицевої сторони при  правильному освітленні.

При визначенні якості враховують дефекти зовнішнього вигляду (місцеві й розповсюджені), фізико-механічні показники (ширина, маса, щільність, розривне навантаження), міцність фарбування й інші показники. Перелік показників визначається залежно від виду й призначення виробу. Більшість виробів швейної галантереї  не підрозділяються на ґатунки.

Парасолі повинні мати правильну форму і розміри у відповідності до стандарту, легко відкриватися і закриватися, бути стійким у відкритому вигляді. Всі деталі їх повинні бути міцно закріплені.

Стержні парасоль повинні бути прямими, міцними, одного діаметру по всій довжині. На деталях парасоль не допускаються подряпини, сколи, раковини, заусениці, вм’ятини і гострі краї.

Металеві частини парасоль повинні мати стійке, антикорозійне покриття. На тканевій поверхні парасолі не допускаються грубі дефекти, її фарбування повинно бути стійке до вологи, світла, тертя. Поверхня парасолі повинна бути натягнута рівномірно без морщин і провисання.