S5 Corporate Response - шаблон joomla Книги

logo comexpert

  • Реєстрація

2. Пакування, маркування, умови зберігання парфумерних товарів та терміни реалізації

Парфумерні рідини фасують у скляні (90 %), кришталеві, порцелянові, полімерні флакони чи скляні пробірки. Скляні фла­кони повинні бути зі скла високої якості, без сколів, міхурів тощо.

Флакони закупорюють різними пробками, відповідно до стилю, найменування виробу і форми флакона.

Найзручнішими у користуванні є флакони, закупорені аерозольни­ми механічно дозуючими клапанами, сполученими із захисним ковпач­ком виробу.

Флакони з плічками заповнюють до рівня плічок, у всіх інших видах флаконів має бути вільний повітряний простір не більше 4 % місткості флакона, оскільки при підвищенні температури повітря спиртовмістка рідина значно збільшує свій обсяг. Флакони з парфумерією упаковують у художньо оформлені футляри. Футляр захищає флакон від ушкоджен­ня при транспортуванні і збереженні продукції. Футляри бувають кле­йові, складені з картону, збірні (пластмасові і комбіновані).

Парфумерні рідини дрібного фасування (пробірки або невеликий обсяг пробних парфумів у флаконі) прикріплюють до художньо оформлених листівок чи книжечок з рекламною інформацією.

47bДля маркірування парфумерних рідин використовують етикетки. Найменування виробу вказується на лицьовій стороні етикетки, інші позначення можна зазначити на фут­лярі виробу. Інформація для споживача повинна містити такі дані.

Як транспортну тару використовують ящики (коробки) з гофрова­ного картону.

При транспортуванні продукції з коробок формують транспортні вантажопакети, які складають на піддоні та обтягають полімерною плівкою. Імпортна продукція транспортується на європалетах, обтягнутих стрейч-плівкою, що розтягується. На транспортній тарі повинні бути зазначені маніпуляційні знаки: "Обережно, тендітне" "Верх, не кантувати" "Боїть­ся вогкості".

Парфумерні вироби зберігають при температурі не нижче +5°С і не вище +25°С у критих складських приміщеннях в упаковці виробника. Вироби при збереженні не повинні піддаватися безпосередньому впли­ву сонячного світла.

У середньому термін зберігання парфумів - 3 роки у закритому флаконі, і від 6-ти до 18 місяців з моменту початку використання. Однак при неправильному зберіганні парфуми можуть зіпсуватися і за 1 тиждень! Насамперед, пам'ятайте, що в парфумерії є 3 найлютіших вороги - світло, тепло і вологість. Усі вони приводять до швидкого порушення формули парфумів і, в остаточному підсумку, до їхнього псування. Щоб цього уникнути, варто зберігати парфум у їхньому оригінальному упакуванні, якнайдалі від будь-яких джерел світла і тепла.