S5 Corporate Response - шаблон joomla Книги

logo comexpert

  • Реєстрація

2. Асортимент столових приборів і приборів, що полегшують домашню працю

Столові набори за матеріалом, обробкою та покриттям поверхні аналогічні ножам.

До них відносять: ложки столові, десертні, чайні, ка­вові, ополоники, для салату, соусу та ін.; виделки столові, десертні, для консервів, овочів тощо; лопатки для тістечок, пирогів, млинців тощо; щипці для розколювання цукру, горіхів; ножі для відкривання консерв­них банок, штопори.  

 

10v

 

Кухонні прибори застосовують для обробки харчових продуктів. До них відносять: м'ясорубки, овочечистки, терки (плоскі, круглі, чоти­ригранні), шаткувачки, соковидавлювачки, цибулерізки, збивалки, млин­ки для кави та перцю, а також приладдя до м'ясорубок та ін.

 

11v

 

3. Вимоги до якості

Вимоги до якості регламентуються ДСТУ та ТУ. Обов’язковою вимогою стандартів є вимоги до хімічної безпеки (можливе виділення свинцю, миш’яку); вимоги до надійності кріплення арматури; для посуду з покриттям силікатною емаллю – механічної і термічної стійкості покриття.

Стандарти висувають вимоги і до зовнішнього вигляду виробів, їх якості і довговічності. При контролі якості особлива увага приділяється перевірці зовнішнього вигляду виробів, тобто визначенню ступеня допустимості дефектів зовнішнього вигляду.

Дефекти, що зустрічаються на металевому посуді діляться на дефекти, що виникли в процесі виготовлення, дефекти захисно-декоративного покриття і декорування.