S5 Corporate Response - шаблон joomla Книги

logo comexpert

  • Реєстрація

2. Загальна характеристика асортименту провідникових виробів 

26v

Проводи (дроти) та шнури необхідні для передачі електричної енергії, сигналів зв'язку, виготовлення обмоток електричних машин та приладів. Це провідники електричної енергії з ізольованими жилами, що проводять електричний струм, виготовлені з металів високої електропровідності (міді, алюмінію). Жили за конструкцією бувають одно- та багатодротові, за гнучкістю – нормальні, гнучкі, підвищеної гнучкості, особливо гнучкі.    

Провід (дріт) — провідник електричного струму, неізольований або ізольований, складається з одного (одножильний) або кількох (багатожильний) дротів, частіше мідних або алюмінієвих, рідше сталевих.

Шнур — провідник електричного струму, що складається з двох або більше жильних гнучких ізольованих дротів, скручених або з'єднаних загальною ізоляцією.

Дроти силові для електричних установок (установочні) розраховані на напругу 380 та 660 В змінного струму. Вони мають струмопровідні жили з мідного  або алюмінієвого дроту. Ізоляція може бути полівінілхлоридною; гумовою в оплітці з бавовняної пряжі, що просочена або непросочена антигнилісною сумішшю; гумовою у полівінілхлоридній оболонці; гумовою у непросоченій оплітці зі швейних ниток (лляної пряжі) та капронового шовку. Розмір дротів позначають за номінальним перерізом жили в квадратних міліметрах.

Дроти обмоточні застосовують для виготовлення та ремонту дзвінків, трансформаторів, електродвигунів. Вони складаються з мідної жили, що покрита верствою емалі з високотривкою ізоляцією на основі полівінілацетату (твердий синтетичний полімер білого кольору), одно- та двошарові та випускаються марок: ПЕВ-1, ПЕВ-2 з діаметром жили від 0,063 до 2,5 мм.

Шнури з'єднувальні призначені для приєднання різних побутових електроприладів до електромережі та являють собою дві, три або чотири жили (з мідних дротів) підвищеної або особливо високої гнучкості з полівінілхлоридною, гумовою ізоляцією та оболонкою (з додатковим покриттям поверх ізоляції). Ізольовані жили скручують та укладають паралельно. Випускають шнури мірними (у бухтах) та армованими, з вилкою та приладовою розеткою.      

27v

 

 

Продовження