S5 Corporate Response - шаблон joomla Книги

logo comexpert

  • Реєстрація

2. Нагрівальні побутові електричні прилади для приготування їжі, нагрівання води

У нагрівальних побутових електроприладах електроенергія перетворюється у теплову за допомогою електронагрівальних елементів.

Електронагрівальні прилади складаються з корпусу, електронагрівального елемента, електро-, термоізоляції та регулювального пристрою. Електронагрівальний елемент — основна poбоча частина приладу.

Електронагрівальні елементи — це пристрої, які перетво­рюють електричну енергію на теплову. Від них залежить надійність роботи нагрівальних приладів. Електронагрівальні елементи поділяють на: трубчасті електронагрівальні (ТЕН); індукційні; інфрачервоні; надвисокочастотні (НВЧ); електрокерамічні.

За призначенням нагрівальні побутові прилади поділяють на прилади:

    45.1v

Епектроплитки розрізняють за типом конфорок (сталеві, чавунні, ТЕН-конфорки та ін.), діаметром, потужністю, кількістю ступенів регулювання нагрівання. Плитки бувають з однією, двома та більше конфорками.

Електроплити мають дві-чотири конфорки, жарочну шафу та ін.  Електричні жарочні шафи випускають як прилади.

Електрогрилі — електрошафи з інфрачервоним нагрівачем відкритого або закритого виконання для птиці та м'яса. Комплектують рожном, шампурами, решітками та ін.

Електрошашличниці — прилади для обжарювання м'яса, риби та ін. з вертикальним та горизонтальним розташуванням шампурів, що повільно обертаються за допомогою електродвигуна.

Електротостери — прилади для одержання підсушених або піджарених скибок хліба.

Електросковороди — звичайно мають круглу форму, з кришкою, нагрівальним елементом, вмонтованим у дно.

Електровафельниці являють собою дві з'єднані шарнірно півформи з рифленою внутрішньою поверхнею, литтям із вторинного алюмінію.

Етктрофритюрниці — прилади для приготування кулінарних та кондитерських виробів заглибленням їх у гарячий жир (фритюр).

                                     46.1       47v             

 

Електрочайники, електросамовари, електрокавоварки розрізняються за матеріалом корпусу та його типом нагрівача, місткістю, потужністю. Електрокавоварки випускають гейзерні та компресорні (якість напою вища).

Електромарміти служать для підтримання температури їжі. Звичайно їх випускають у вигляді прямокутної площини з вмонтованим нагрівачем, куди кладуть посуд із гарячою їжею.

Електронагріви  дитячого харчування — прилади з електронагрівальним елементом невеликої потужності.

Заглибні кип'ятильники випускають малого та основного розмірів із терморегулятором та без нього. Розрізняють їх також за потужністю.

Електричні праски бувають також з терморегулятором та парозволожувачем або розбризкувачем.

Електротепловентилятори створюють струмінь підігрітого повітря, мають невеликі розміри та масу, дають можливість змінювати інтенсивність та напрям струменя підігрітого повітря.

Електрокаміни випускають з інфрачервоним нагрівачем на підлогу, настінні та універсальні. Їх розрізняють за потужністю, яка регулюється перемикачами або клавішними вимикачами. Каміни мають зазвичай декоративне виконання.

Електрорадіатори розрізняють з проміжним тепловиділенням (наповнені мінеральним маслом) та без нього (сухі). За конструкцією корпусу можуть бути секційними та панельними, за способом встановлення — пересувними, на підлогу, настінними.

Грілки, бабуші (для обігрівання ніг) — гнучкі вироби з електронагрівальним елементом невеликої потужності та перемикачем зі ступенями нагріву.