S5 Corporate Response - шаблон joomla Книги

logo comexpert

  • Реєстрація

2. Асортимент будівельних матеріалів із скла

2.1.  Матеріали для скління

До матеріалів для скління відносять віконне, вітринне, поліроване, загартоване, армоване і візерунчасте матове скло.

 

23w

 

Віконне скло випускають товщиною 2; 2,5; 4; 5; 16 мм.

Вітринне скло виготовляють товщиною 6-10 мм.

Поліроване скло відрізняється від іншого листового скла більш рівною поверхнею, яку одержують в результаті додаткового шліфування і полірування, не викривляє предмети при розгляданні їх під любим кутом як у прямому, так і відображеному світлі.

Загартоване скло в порівнянні з віконним має більш високу термічну стійкість і механічну міцність, його опір згинанню в 5-8 раз вище опору згинанню простого скла, межа твердості на стискання в 2-3 рази вища в порівнянні зі звичайним склом.

Армоване скло являє собою лист з запресованою в скломасу металевою сіткою. Характеризується підвищеною вогнестійкістю і безпекою, утримує осколки при руйнуванні скла.

Візерунчасте скло має лише на одній або двох поверхнях рельєфні або матові візерунки.

2.2.  Облицювальні матеріали

До облицювальних виробів із скла відносять стемаліт, марбліт, килимово-мозаїчні плитки.

 

24w

 

Стемаліт являє собою плити і панелі із загартованого скла, які покриті з однієї сторони керамічними фарбами (має більш як 25 кольорів і відтінків). Поверхня може бути полірованою і візерунчастою. Використовується для облицювання зовнішніх стін будинків, вестибюлів і холів.

Марбліт – це прозоре, пофарбоване в масі потовщене листове скло чорного, світло-кремового і молочно-білого кольору з полірованою або візерунчастою поверхнею.

Килимово-мозаїчні плитки виготовляють із заглушеного скла різноманітних забарвлень розміром 30´15, 25´25, 20´30 мм і наклеюють на папір. Використовують для зовнішнього і внутрішнього облицювання стін будівель.

2.3.  Тепло- і звукоізоляційні матеріали із скла

 

25w

 

Для тепло- і звукоізоляції будівель застосовують піноскло, скловолокно і скловату. Піноскло має високу механічну міцність, вогне- і біостійкість, стійкість до агресивного середовища, високі теплозахисні властивості.

2.4.  Матеріали для стін і конструкцій зі скла

 

26w

 

При спорудженні стін, перегородок, прорізів між сходами, поличних перекриттів застосовують склопрофіліт і скляні блоки.

Склопрофіліт випускають у вигляді швелерів і коробчастих балок наступних марок: СПК-180, СПК-250, ПШ-250, ШП-250. Марка встановлюється в залежності від форми профілю і його ширини в міліметрах.

Скляні блоки являють собою дві спресовані коробки, зварені або склеєні між собою. Випускаються за формою квадратні, прямокутні і кутові, за кольором – безбарвні і кольорові, за фактурою – з рельєфною і гладкою поверхнею, за характером первинної обробки – обпалені і загартовані.

 

Продовження