S5 Corporate Response - шаблон joomla Книги

logo comexpert

  • Реєстрація

 

2. Вимоги до якості шкіргалантереї і дорожніх речей

Якість шкіргалантерейних виробів визначають у відповідності до вимог державних і галузевих стандартів, технічних умов і зразків (еталонів). У нормативно технічній документації наведені технічні вимоги, яким повинні відповідати шкіргалантерейні вироби, описані допустимі дефекти.

Естетичні вимоги - це вимоги до зовнішнього вигляду і художньо-колористичного оформлення виробів, їх відповідності напрямку моди.

Ергономічні вимоги - це вимоги до зручності у використанні, безпеки, нешкідливості і гігієнічності. Зручність шкіргалантерейних виробів при експлуатації обумовлюється формою, конструкцією і розмірами моделі. Безпека і нешкідливість шкіргалантерейних товарів залежать від застосовуваних матеріалів, якості обробки поверхні виробів і фурнітури.

Гігієнічні вимоги зводяться до того, щоб вироби легко очищалися від забруднень, рукавички і рукавиці захищали кисті рук від несприятливих впливів навколишнього середовища в процесі експлуатації.

Надійність шкіргалантерейних товарів залежить від міцності властивостей матеріалів, конструкції, виконання вимог технологічних операцій при виробництві виробів.

Якість шкіргалантерейних виробів оцінюють за сукупністю показників. Розрізняють загальні показники, які використовують для оцінки якості шкіргалантерейних виробів усіх груп, і додаткові - тільки для оцінки якості шкіргалантерейних виробів окремих груп. До загальних відносять показники естетичних властивостей, технологічності та уніфікації. Показник уніфікації шкіргалантерейних виробів виражає відношення числа уніфікованих вузлів і деталей до загального числа деталей виробу. До додаткових відносяться показники призначення, що характеризують міцність швів, кріплення ручок та плечових ременів, розміри і максимальне завантаження шкіргалантерейних виробів. Сортність виробу визначають залежно від наявності та розміру допустимих дефектів.

Шкіргалантерейні вироби, за винятком ременів для годинників, бувають 1-го і 2-го ґатунків. При визначенні ґатунку враховують дефекти матеріалу верху та виробничі. Перевірку якості роблять вибірково.