S5 Corporate Response - шаблон joomla Книги

logo comexpert

  • Реєстрація

2. Вимоги щодо якості

Якість матеріалів, використовуваних для виготовлення спортивних товарів, повинна відповідати вимогам діючої нормативно-технічної документації. При контролю якості спортивних товарів у торгових підприємствах необхідно провести перевірку їх зовнішнього вигляду. Шарнірні сполуки, підшипники повинні легко й надійно функціонувати. Вироби з алюмінію повинні бути без вм’ятин, тріщин і гострих крайок.

Контроль якості вело- та мототоварів на торговельному підприємстві зводиться до перевірки супроводжувальної документації, комплектації, зовнішнього вигляду та справності основних вузлів та механізмів. Деталі, що покриті лаком та емаллю повинні бути чистими, гладкими з блискучою поверхнею. Не допускаються різні відтінки лаку або фарби, подряпини, забруднення, напливи зварних швів, тощо.

Справність основних вузлів та механізмів при перевірці якості повинні відповідати наступним вимогам: рухливі з’єднання повинні бути змазані нейтральним змащенням, всі різьбові сполучення бути надійно затягнутими та доступні для регулювання. Шини повинні бути накачаними та припасовані до ободів по всьому колу.

До комплекту окремих транспортних засобів повинні входити насос, світловідбивачі, інструмент, посібник з експлуатації і паспорт.

Основними документами, що визначають якість окремих транспортних засобів є державні стандарти та технічні умови. У них регламентуються такі вимоги: колеса повинні вільно, без перешкод та розкачувань, оберта­тися на осях; важелі зчеплення та переднього гальма має вільно обертатися на осях і без перешкод повертатися у початкове положен­ня; щитки коліс та багажника - симетрично закріплені і не мати перекосів; натягування ланцюгів повинне бути відрегульовано; де­талі, покриті лаком і емаллю, мають бути чистими, гладкими, з блис­кучою поверхнею. Не допускаються різновідтінковість емалі, на­пливи і здуття; видимі поверхні не повинні мати забоїн, вм'ятин, тріщин і раковин; амортизатори мусять працювати без заїдань і постукувань у межах робочого ходу.

Стандартом нормується рівень зовнішнього шуму, радіоспотворення і кількість шкідливих речовин, які виділяються в атмосферу.

При маркуванні велосипедів на головну трубу рами наноситься товарний знак підприємства-виробника, на раму - порядковий номер і рік виготовлення.