S5 Corporate Response - шаблон joomla Книги

logo comexpert

  • Реєстрація

2. Гарантійні терміни експлуатації

Гарантійні зобов'язання і гарантійний термін експлуатації водних транспортних засобів встановлюються виробником або продавцем. Гарантійний термін, встановлений продавцем, не може бути меншим, ніж встановлений виробником.

Гарантійний термін експлуатації відраховується від дати його продажу споживачеві. Гарантійний термін експлуатації визначається в місяцях і (або) в кілометрах пробігу. Гарантійний термін експлуатації збільшується на час перебування транспортних засобів  у гарантійному ремонті. Закінченням  терміну  гарантійного  ремонту  вважається дата, коли повноважена особа виконавця зробила у наряді-замовленні відмітку про виконання  гарантійного ремонту, якщо інше не визначено у договорі або наряді-замовленні. У разі зміни власників гарантійний термін на визначається від дати його продажу першому власнику, зазначеному в сервісній книжці. Закінчення гарантійного терміну означає вичерпання дії гарантійних зобов'язань виробника (продавця).

Забезпечення використання за призначенням у гарантійний термін експлуатації досягається  виконанням комплексу робіт із передпродажної підготовки ТЗ, його технічного обслуговування та гарантійного ремонту.