S5 Corporate Response - шаблон joomla Книги

logo comexpert

  • Реєстрація

2. Пакування, маркування, зберігання іграшок

Маркування – це гарантія якості іграшок та їх безпеки для малюків.  Воно наноситься на саму іграшку, її упаковку чи інструкцію. Маркування  повинно бути чітким, добре читатися і не змиватися.

Маркування не повинно погіршувати зовнішній вигляд іграшки. У маркуванні вказують найменування підприємства-виробника та його адресу, товарний знак, найменування іграшки, артикул, номер ДСТУ, дату виготовлення, відмітку ВТК, кількість іграшок в ящику або пачці.

Додатково на іграшці, прикріпленій етикетці (ярлику), пакуванні або в супровідних листівках (якщо вони додаються) зазначається найменування алергенних ароматичних речовин, якщо їх концентрація перевищує 100 міліграмів на кілограм в іграшці або комплектувальних виробах до неї.

markuvanny ihrasok

Пакування залежить від матеріалу, конструкції, оздоблення та інших особливостей іграшок. Ляльки великих розмірів, технічні іграшки, настільні ігри упаковують в індивідуальні коробки, більш дрібні іграшки укладають в коробки по кілька штук або обгортають у папір.

Зберігають іграшки в сухих, добре провітрюваних закритих приміщеннях при температурі 10-20° С і відносній вологості повітря 65%.