S5 Corporate Response - шаблон joomla Книги

logo comexpert

  • Реєстрація

2. Стилі  меблів

У розвитку меблевого мистецтва, у різноманітності стилів меблів відбилися різні соціально-побутові уклади суспільства, взаємозв'язок з його матеріальною культурою, суспільними поглядами і смаками, що знайшли своє відображення  у різних типах і форми меблів, прийомах і способах обробки матеріалу.

Стиль меблів - це спільність форми, деталей, сукупність пропорцій, малюнка і обробки предмета.

Стиль меблів визначає настрій і атмосферу приміщення, а також затишок і гармонію в будинку.

На сучасному ринку пропонується неймовірно величезна кількість меблів різних стилізацій під різні історичні епохи: класичний стиль (класицизм, неокласицизм, бароко, рококо), модерн, мінімалізм, арт-деко, кітч (або кіч), хай-тек, кантрі, етно та багато інших.

Класичний стиль меблів - це стиль виконаний в призмі історичних стилів різних часів: класицизму, неокласицизму, ампіру, бароко, рококо та багатьох інших. 

ampir

 

 

 Меблі в стилі ампір - доволі габаритні меблі, дизайну яких притаманні багатство оздоблення і чіткі форми. Для меблів в цьому стилі характерне виконання з деревини темного кольору - каштана, червоного дерева тощо.

klazuzum

 

 

 

Меблі в стилі класицизм мають чіткі гармонійні форми. Такі меблі припадуть до душі консерваторам, які цінують чіткість форм. Для прикраси меблів у стилі класицизм часто використовують інкрустацію з античними або квітковими орнаментами.

neoklacuzm

 

 

 

Меблі в неокласичному стилі мають яскраво виражений античний акцент. Легкість форм, витонченість деталей і вишукана простота - основні характеристики меблів в даному стилі. Примітно, що при виготовленні меблів у стилі неокласицизм дотримуються принципу золотого перерізу.

baroko

Створити захоплюючу палацову атмосферу можна навіть у невеликій квартирі, обставши її розкішними меблями в стилі бароко. Меблеві елементи в цьому стилі характеризуються досить великими розмірами, а також багатством різьблених прикрас і аксесуарів. Ліжка в стилі бароко найчастіше прикрашають пишними балдахінами.

rokko

 

 

 

Меблі в стилі рококо трохи нагадують меблі епохи бароко, відрізняючись повною відсутністю прямих ліній і чітких форм. Такі меблі виконані в ніжних пастельних кольорах, прикрашені золотом і вишуканим розписом.

 

angliyckuy

 

 

Меблі, стиль яких визначають як англійський, характеризуються добротністю і стриманістю дизайну. Для декору найчастіше використовується популярний мотив - вертикальна смужка. Для доповнення меблів в англійському стилі найкраще підходять темні горіхові або дубові панелі.

modern

 

 

 

Меблі в стилі модерн вдало поєднують в собі плавність ліній і елементи з різноманітних матеріалів (скло, метал та ін.) Такі меблі виглядають досить незвично, імпровізаційно.

xay tek

 

 

Для меблів у стилі хай-тек характерні лаконічність ліній і сміливе використання різноманітних матеріалів (метал, скло, пластик) і, що важливо, – якісних. Стиль дуже популярний серед молоді, характеризується максимальною функціональністю та нестандартними формами.

cyzacnuy ctul

 

 

Меблі в сучасному стилі - це меблі, в дизайні яких змішані різні стилі без чіткого акценту на будь-якому з них. Функціональність - основна особливість меблів в сучасному стилі. Особливо вдало виглядають практичні багатофункціональні меблі для вітальні в сучасному стилі.

 

hranz

 

 

 

В основі ґранжу відчуваються відголоски класики. У ньому немає строгих канонічних вимог, але відчувається впевнена необхідність гармонії презентабельності та простоти

provanc

 

 

Стиль прованс відрізняється дивовижною красою, що втілила в собі простоту та комфорт неспішного сільського життя. Даний стиль легко визначити за насиченою кольоровою палітрою та відтінками, які не є яскравими. Дизайнери віддають перевагу «вицвілим» відтінкам, серед них оливковий, голубий, лавандовий, кавовий, молочний, сріблястий, білий та рожевий.

Різноманітність стилів меблів вражає, а їх особливості вимагають уважного вивчення для вірного вибору споживачем стилістичного напряму, зважаючи на те, що меблі є елементом життєвого простору людини.