S5 Corporate Response - шаблон joomla Книги

logo comexpert

  • Реєстрація

2. Асортимент виробів з паперу та картону (білові товари)

Значну більшість виробів із паперу і картону називають паперовими біловими виробами. Біловими називають такі вироби, які виготовляють переважно із білого паперу, без друкованого тексту або ілюстрацій.

 

     tab bil tov       bilovs tov

 

Зошити. Це найпоширеніша і велика група, що займає більше 80% річного обсягу випуску білових товарів. До неї входить вісім підгруп зошитів. Зошити учнівські (шкільні) виготовляють шести видів ліновок.

 

vudu linivok

 

Сьогодні на полицях магазинів можна побачити безліч різноманітних зошитів: дешевих, дорогих, простих, вишуканих, тонких, товстих, на скобі, на спіралі, з безліччю варіантів дизайнів на будь-який смак та вподобання

 

zosutu

 

Альбоми для малювання, для креслення, для ескізів. Альбоми (зошити) для малювання виготовляють з високоякісних матеріалів, які підходять для малювання олівцем, фломастером, ручкою, тушшю, пастеллю чи аквареллю. 

Альбоми для малювання випускають у форматі А4 (209,5 x 295 мм), кiлькiсть аркушiв у альбомі може бути 20, 30, 40; крiплення: спіраль збоку, скоба; внутрiшнiй блок - офсет (120 г/м², 150 г/м²); обкладинка - картон (250 г/м²).

 

                albom malyv      albomu

 

Щоденники шкільні.  Блоки шкільних щоденників виготовляють із писального паперу № 1 і 2 із друком за установленою формою, обкладинку - із однієї суцільної деталі коробкового картону. Обсяг щоденника - 40 аркушів форматом 170 х 205 або 168 х 198 мм.

Блокноти. Асортимент блокнотів формується залежно від  кількості аркушiв: 48, 50, 60, 80, 150, 200; формату: А5 (148х210 мм), А6 (108x145 мм), A7 (76х105 мм), B6 (178x133 мм), B7 (95x135 мм); крiплення: спіраль, скоба; лініювання: клітка, без лініювання;  внутрішнього блоку: офсет (60 г/м²); обкладинки: кольоровий пластик (0,6-0,8 мм), картон (200-630 г/м²).

bloknotu

 

Асортимент виробів із картону включає: папки для паперів; папки шкільних зошитів; папки для нот; обкладинки для паперів; швидкозшивачі.  

Усі ці вироби (крім господарського призначення та записників) мають розміри, що відповідають системі форматів.

У виробів, переплетених і зброшурованих форматів, вони встановлюються за розмірами листів незалежно від розміру палітурки або обкладинки, в зігнутих виробах - за складеним листом.

Розміри папок і обкладинок визначають за розміром їх кришок незалежно від ширини корінців або інших скріплюючих пристосувань.

Записники можуть мати різні розміри, що визначаються залежно від площі листа.

bur karton