S5 Corporate Response - шаблон joomla Книги
Обкладинка

logo comexpert

  • Реєстрація

Швейна галантерея. Класифікація, асортимент. Вимоги до якості швейної галантереї

 

   Навчальні питання:

1. Швейна галантерея, класифікація, характеристика асортименту

2. Вимоги до якості швейної галантереї

 

1. Швейна галантерея, класифікація, характеристика асортименту

61b

До асортименту швейної галантереї відносять предмети жіночого і чоловічого туалету, вироби з художнім розписом, вироби з еластичної стрічки і тасьми.

 

Асортимент виробів з художнім розписом – хустки головні та ажурні, хусточки, косин­ки, шарфи, шалі, кашне чоловіче (подвійне та одинарне), жіноче одинарне (може бути плісованим), комірці, штори, покривала, скатер­тини тощо.

Виготов­ляють хустки і шарфи з бавовняних, вовняних, шовкових (натураль­ного, штучного - віскозного й ацетатного, синтетичного шовку - капрону) тканин, тканин з художнім розписом.

Існують різні спо­соби розпису: гарячий і холодний батик, вільний розпис, аерогра­фія, ручне набивання і фотодрук.

rozpucu

Предмети чоловічого туалету: краватки, помочі, чоловічі паски. Кра­ватки бувають трьох видів: краватки-самов'язи, регати, бан­тики (з різнома­нітних тканин).

Предмети жіночого туалету: грації, напівграції, корсети, бюстгальтери.

Вироби з еластичної стрічки і тасьми: помочі, паски, підв'язки (з еластичної стрічки) тощо.

xuctku

 

65b

64b     Парасольки випускають чоловічі та жіночі, вони бувають нескладаними, складаними, самоскладаними, складаними напівавтомата­ми та автоматами, з куполом з тканин бавовняних та шовкових (з натурального шовку та синтетичного), дитячі та підліткові (виготов­ляють нескладаними, рідше скиданими з куполом з бавовняних та синтетичних тканин) та інші (парасолька-тент, для художників, сонце­захисна).

   Продовження