S5 Corporate Response - шаблон joomla Книги
Обкладинка

logo comexpert

  • Реєстрація

Класифікація і характеристика асортименту господарчих товарів із пластмас. Пакування, маркування, зберігання. Вимоги до якості

 

     Навчальні питання:

1. Класифікація й асортимент господарчих товарів із пластмас

2. Маркування, упакування і зберігання виробів із пластмас

3. Вимоги до якості

 

1. Класифікація й асортимент господарчих товарів із пластмас

Господарчі товари з пластмас поділяють за видами виробів, призначенням, способом виготовлення, видом пластмас, фасоном, розміром, обробкою, комплектністю. 

18v

Асортимент господарчих товарів з пластмас:

Посудогосподарчі вироби для харчових продуктів — це пред­мети кухонного вжитку (глечики, банки для сипких продуктів, ковші, лотки для зберігання ножів, виделок, ложок, набори для спецій); для приготування їжі (тертушки, друшляки); для сервірування столу (тарі­лки, розетки, хлібниці, цукорниці, лопатки для тістечок).

Господарчі вироби для нехарчових продуктів — це тара господарча (сумки-сітки, кошики); вироби для догляду за посудом (сушарки для посуду, ложок, ножів, виделок); вироби для сервірування столу (серветки, скатерки, підставки для чайника тощо).

Вироби для інтер'єру житлових приміщень та догляду за ними: це вироби для ванної кімнати та туалету, вироби для кімнатних квітів, для догляду за ними, вироби для догляду за житловим приміщенням (совки, відра для сміття).

Вироби для догляду за одягом та взуттям — чохли, щітки тощо.

Вироби для саду та городу — граблі, шланги, парники тощо.

 

19v

 

 Продовження