S5 Corporate Response - шаблон joomla Книги

logo comexpert

  • Реєстрація

Характеристика сучасних видів товарів для відеозапису, відтворення звуку і зображення

 

    Навчальні питання:

1. Відеокамери

2. Smart TV

3. Ноутбуки, планшети, смартфони

 

1. Відеокамери

Сучасні види товарів для відеозапису, відтворення звуку і зображення мають одну спільну рису – вони розробляються на цифрових технологіях. Донедавна кожен із цих процесів (запис звуку, зображення та їх   відтворення) потребували окремих пристроїв, що вироблялися за різними технологіями. Сьогодні ми маємо універсальну побутову техніку, яка може виконувати за бажанням користувача відеозапис, аудіозапис, робити фотознімки, в режимі on line передавати інформацію, зберігати та відтворювати інформацію (звук, текст, зображення) в будь-який час. Прикладом можуть служити планшети або смартфони, які надзвичайно швидко вдосконалюються.

 22z

 

Сучасні відеокамери – компактні пристрої, які поєднують у собі об’єктив, пристрій, що формує відеосигнал або цифровий потік, пристрій для отримання звукового сигналу (мікрофон, посилювач) та пристрій для збереження відео- та звукових даних, переважно на нерухомому носії.

Відеокамери, спеціально спроектовані для отримання зображення кінематографічної якості в стандартах цифрового кіно, називаються цифровими відеокамерами та являються окремим класом пристроїв.

 

 

 

2. Smart TV

Функціонал сучасних телевізорів вже давно не обмежений однією можливістю перегляду фільмів. Розвиток високих технологій сьогодні йде стрімкими темпами, і хвиля нововведень охоплює все нові і нові галузі. Не оминула вона стороною і сферу телевізійних послуг, в результаті чого вже кілька років набирає популярність ще вчорашня новинка - Smart TV. Чим такий "розумний" (адже саме так "smart" перекладається з англійської) телевізор відрізняється від звичайного?

Виробники всіма силами намагаються перетворити його в комп'ютер, подарувавши більше інтерактивних та мультимедійних можливостей користувачеві.

Вибравши такий телевізор, користувач отримує можливість прямого виходу в інтернет для пошуку улюблених фільмів, передач і серіалів. Таким чином, ліквідація залежності від програми телепередач - перший "плюс" у скарбничку переваг Smart TV. Крім цього, користувач зможе заходити в свій аккаунт у соціальній мережі, читати новини з онлайн-газет і розважати гостей веселими відеороликами з YouTube.

Крім того можна налаштувати телевізор таким чином, що він запише кожен епізод, запустити перегляд якого можна буде одним кліком пульта в будь-який зручний час.

З'явиться можливість установки і повноцінного запуску комп'ютерних та консольних ігор, процес проходження яких виявиться більш яскравим і вражаючим завдяки тому, що смарт телевізор має куди більший розмір екрану, ніж монітор комп'ютера.

Таким чином, придбавши один пристрій, можна отримати функціонал цілого ряду гаджетів.

 

smart

 

 

Основні параметри Smart TV, які має кожен телевізор, а саме:

1. Розмір екрану (його діагональ).

2. Формат дисплея.

3. Кути огляду.

4. Частота розгортки.

5. Тип матриці.

6. Наявність роз'ємів (входів і виходів).

dodatkovi cmart

Додаткові розширені параметри телевізора з технологією Smart TV:

- зручність інтерфейсу;

- управління голосом;

- пульт ДУ з розширеною клавіатурою;

- спосіб підключення до Інтернету, підключення до Інтернету за допомогою Wifi;

- програмна "начинка";

- "смарт" можливості;

- наявність 3D.

Провідні фірми-виробники Smart TV:

Samsung. "Коником" фірми є запатентована програма "Smart HUB", за допомогою якої здійснюється управління "смарт" функціями телевізора. Вона має найбільш зрозумілий і доступний інтерфейс. Крім того, виробник відкриває для своїх клієнтів безкоштовний доступ до сховища додатків і фільмів (Samsung Apps).

Phillips. Працюють на "Андроїд", що дозволяє легко (безкоштовно) отримувати доступ до сервісів від Google.

LG. Використовують просунуту операційну систему WebOS (з "відкритим" кодом), підтримуючу безліч корисних додатків, список який зростає з кожним днем.

Sony надає своїм клієнтом зручний пошук розважального контенту, оперативний вибір каналів, а так само систему "мультизадачності": можна, не перериваючи перегляду фільму, обговорити його з друзями по "Скайпу", або прочитати біографію акторів в Інтернет.

Кращими телевізорами 2014-2015 років випуску за даними відомої європейської організації EISA, яка об’єднує  півсотні авторитетних друкованих видань, визнані: LG77EC980V - кращий телевізор преміального рівня, LG 55LB870V – кращий Smart-телевізор, Samsung UE55H7000 – кращий Full HD телевізор, Sony KD-65X9005B - кращий телевізор формату Ultra HD (4K).

 

teluk 1  teluk 2  teluk 3  ultra hd

Продовження