S5 Corporate Response - шаблон joomla Книги

logo comexpert

  • Реєстрація

Характеристика асортименту за класифікаційними ознаками

 

    Навчальні питання:

1. Характеристика асортименту головних уборів

2. Класифікаційні ознаки головних уборів

 

1. Характеристика асортименту за класифікаційними ознаками

До головних уборів належать вироби різноманітних фасонів, що залежать від форми головки (верху), наявності та форми крисів, козирка, навушників. Розмір головного убору — це внутрішня окружність нижньої частини головного убору, виражена в сантиметрах, його визначають кільцевимірювачем.

Асортимент головних уборів:

sapka vusanka

 

 

Шапка-вушанка — головний убір з пришитим козирком та бортиком з навушниками. Виробляють із тканин, штучного хутра або комбінованими (зі штучного хутра, з головкою зі шкіри або тканини).

 

 

 

kesket

 

 

Кашкет — чоловічий головний убір з козирком та твердим околишем. Вони можуть бути різних фасонів, виготовляються з тканин та шкіри, з козирком, обтягнутим тим самим матеріалом, або з козирком зі спеціального картону з лаковим покриттям.

 

 

bezkozurka

 

 

Безкозирка — кашкет без козирка, зі стрічкою по околишу.

 

 

 

kepi

 

 

Кепі — головний убір м’якої форми з козирком. На відміну від кашкета кепі не мають окремого околишу, яким є нижній край верху. Основні фасони кепі: гладкі (денце суцільне овальної форми), клиноподібні (денце складається з шести або восьми клинів), реглан (денне цільне, овальної форми, з виточками ззаду), фантазі (різноманітні комбінації деталей). Шиють кепі з тканин, шкіри, штучного хутра.

 

 

kapelyc1kapelyc2

 

 

Капелюх — головний убір з головками різноманітної форми, переважно з крисами. Навколо нижньої частини головки може бути прикріплена стрічка з бантом або шнур, всередині знаходиться налобник зі шкіри, капелюхи можуть мати підкладку. 

 

panama

 

 

 

Панама — різновид капелюха, шиють із тканин, головка в неї складається з чотирьох клинів, криси подвійні з прокладкою та прострочені (для більшої стійкості).

 

 

 

beret

 

 

Берет — убір без крисів круглої або овальної форми, краї загнуті всередину. Виробляють з шерстяного та пухового фетру та тканин.

 

 

 solom

 

 

Шолом — головний убір, що щільно обтягує голову та закриває вуха. Звичайно виготовляють із шерстяних тканин.

 

 

 

 

 

pilotka

 

 

Пілотка — головний убір прямокутної або овальної форми, що закриває верхню частину голови. Виготовляють із тканин або з фетру.

 

 

 

 

kapor

 

Капор — головний убір із крисами спереду або без них, із зав’язками під підборіддям, виготовляють із тканин з різноманітним оздобленням.

 

 

 

 

 

cepcuk

 

 

 

Чепчик — головний убір для новонароджених, що щільно обтягує голову, із зав’язками під підборіддям, із м’яких бавовняних тканин.

 

 

 

 

tubiteyka

 

 

Тюбетейка — національний головний убір круглої або овальної форми, може бути прикрашений вишиваними або тканими візерунками.

 

 

 

gkoyka

 

 

Жокейка — головний убір з козирком, що щільно обтягує верхню частину голови. Виготовляють із тканин.

 

 

 

 

 

beysbolka

 

 

Бейсболка — спортивний головний убір з козирком. Виготовляють із тканин.

 

 

 

 

  (Головні убори. Відео)

 

Розмір головного убору визначають за обхватом голови в см. Розміри головних уборів: для дорослих з 53 – 62, для дітей з 45 – 56 з інтервалом в 1 см.

   

 

    Продовження