S5 Corporate Response - шаблон joomla Книги

logo comexpert

  • Реєстрація

Дзеркала та щітки: класифікація і групова характеристика асортименту. Вимоги до якості

    

 

     Навчальні питання:

1. Щіткові вироби: класифікація, асортимент, вимоги до якості

2. Дзеркала: класифікація, асортимент, вимоги до якості

 

1. Щіткові вироби: класифікація, асортимент,вимоги до якості

70bДо асортименту щіток входять щітки взуттєві, для одягу, для капелюхів, зубні, для гоління та фар­бування брів і вій.

Щітки складаються з ворсу та колодки. При виготовленні застосовують натуральні, штучні та син­тетичні матеріали, алюмінієву проволоку для масажних щіток, резину - для щіток по догляду за замшевим взуттям. Для колодок та ручок застосовують деревину та пластмаси.

Щітки для одягу поділяють за конструкцією на домашні, ки­шенькові, дорожні та щітки-вішалки. В одежних щіток кущі повинні бути не дуже густими, а колодки відшліфованими і полакованими.

Щітки за формою, розмірами і зовнішнім оформленням повинні відповідати затвердженим взірцям і стандартам. Дерев’яні колодки повинні мати правильну форму, деревина бути сухою, без тріщин та інших дефектів. Вимагається, щоб щетина і волос були добре промиті та продезінфіковані, Кущі повинні бути розміщені симетрично, ряди бути прямими, закріплення міцним.

Щіткові вироби випускають одного ґатунку. Якість оцінюють по відповідності форми, розмірів і зовнішнього оформлення вимогам стандартів. Показниками зовнішнього вигляду щіток є кількість рядів пучків, а також пучків у кожному ряді, розміри щіток, форма ручки, колодки.

 

Продовження