S5 Corporate Response - шаблон joomla Книги

logo comexpert

  • Реєстрація

Маркування, пакування, умови зберігання галантерейних товарів

 

 

      Навчальне питання:

1. Маркування, пакування, умови зберігання галантерейних товарів

 

1. Маркування, пакування, умови зберігання галантерейних товарів

До кожного виробу швейної галантереї прикріплюють ярлик із картону, щільного картону або матерії, на якому вказують товарний знак підприємства-виробника, місцезнаходження, найменування виробу, артикул, сорт, ціну, дату випуску, номер моделі.

Упаковані гардинно-тюлеві та мереживі вироби маркують на етикетці, в якій вказують: назву виробника (товарний знак), його місцезнаходження, найменування виробу, номер артикула та малюнка, колір, ширину, довжину, кількість відрізів, сорт, нормативний документ, номер контролера ВТК та дату випуску.

На дрібні вироби металевої галантереї маркування не наносять, маркують їх первинну упаковку, а також коробку. В маркуванні вказують назву підприємства - виготовлювача, товарний знак, назву виробу, його розмір, номер стандарту, артикул, штамп ОТК, дату випуску.

Вироби металевої галантереї упаковують по-різному в залежності від їх виду та розміру.

Товари шкіряної галантереї маркують на підкладці фарбою, яка не змивається, способом гарячого тиснення або використовують паперові етикетки. У маркуванні вказують товарний знак виробника, його місцезнаходження, артикул, номер моделі, сорт, дату випуску, номер контролера і стандарт.

Упаковують такі вироби у коробки, попередньо зв’язавши у пачки, а зберігають у чистих, сухих, провітрюваних приміщеннях.

Кожне дзеркало повинно мати маркування з вказаним назви або товарного знаку підприємства – виготовлювача, дати виготовлення, артикула і номера  стандарту. Маркують дзеркала етикеткою, прикріпленою на лицеву сторону виробу.

Щітки маркують друкованим способом, гарячим тисненням або художньо оформленими марками, які наклеюють на колодку. В маркуванні вказують назву або товарний знак підприємства - виготовлювача, артикуь.

Галантерейні товари зберігають у сухих, опалювальних і провітрюваних приміщеннях при відносній вологості 60-65% і температурі повітря 12-18 ° С. При підвищеному вмісті в повітрі вологи можливі корозія виробів металевої галантереї, розбухання і деформація виробів зі шкіри. При підвищеній вологості руйнується металевий шар дзеркал і на ньому утворюються чорні плями, лакування і полірування щіток, дзеркал і інших виробів тьмяніють. При зниженій вологості і підвищеній температурі втрачають еластичність, деформуються і стають сухими шкіряні вироби. Неприпустимі різкі коливання температур при зберіганні виробів з металевими деталями, так як вони можуть покриватися вологою і швидко іржавіти. Галантерейні вироби необхідно оберігати від прямих сонячних променів, від пилу, пошкодження міллю і гризунами.