S5 Corporate Response - шаблон joomla Книги

logo comexpert

  • Реєстрація
2. Особливості маркування, пакування та зберігання будівельних товарів
Мінеральні в’яжучі матеріали (МВМ) – при маркуванні до споживчої тари (мішки з водонепроникного паперу або поліетиленові мішки) прикріплюється етикетка з позначенням підприємства-виробника, виду речовини, його марки (для цементу), маси, дати виготовлення.
Гіпсова суха штукатурка – на тильному боці листа має визначення марки підприємства–виробника і штамп ВТК.
Цегла силікатна і вапняно-шлакова – не маркується, але на кожну партію видається паспорт з позначенням найменування і адреси підприємства–виробника, номеру партії і дати виготовлення, виду цегли, його марки, кількості.
Азбестоцементні вироби – партія супроводжується паспортом з позначенням найменування і адреси виробника, номеру партії, дати виготовлення, кількості виробів, результатів випробувань, кольору (для пофарбованих листків).
Листове скло – у камеру контейнера або ящика вкладають ярлик з позначенням найменування організації, де знаходиться підприємство-виробник, товарного знаку підприємства–виробника, найменування скла (у міліметрах), номеру пакувальника, кількості в штуках та м2, дати пакування, стандарту.
Плитки керамічні – маркують шляхом прикріплення до споживчої тари етикеток певного номеру, в яких вказується найменування підприємства–виробника, найменування і призначення плитки, її колір, малюнок, розмір, стандарт, кількість. На зворотному боці плитки повинен бути нанесений товарний знак підприємства–виробника.
Металеві будівельні товари, за звичаєм, маркують прикріпленням до кожної одиниці упаковки ярликів із вказанням товарного знаку підприємства–виробника, найменування виду товару та скорочених даних про нього, маси, номеру ВТК, ДСТУ.
Матеріали з пластичних мас у рулонах маркують таким чином: наносять найменування підприємства – виробника, номер малюнку, довжину, ширину, масу, площу (у м²), дату виготовлення, ДСТУ.
Рулонні матеріали на основі органічних в’яжучих речовин (руберойд, толь, пергамент, ізол) обертають щільним папером і наклеюють етикетку або ставлять штамп з позначенням товарного знаку або найменування підприємства – виробника, найменування матеріалу, ДСТУ.