S5 Corporate Response - шаблон joomla Книги

logo comexpert

  • Реєстрація

2. Класифікація і групова характеристика верхнього трикотажу для дорослих та дітей і спортивних трикотажних виробів

Верхні трикотажні вироби поділяють на чоловічі, жіночі, дитячі. Асортимент верхнього трикотажу для дорослих і дітейджемпери, светри, жакети, жилети, блузки, сарафани, сукні, спідниці, рейтузи, пальто, пелерини, куртки спортивні.

15bЖакети вироби з рукавами, з розрізом по всій довжині переду. З застібкою або без неї, одно- або двобортні, з коміром одинарним або подвійним, можуть бути без коміра, з кишенями або без них.

Джемпери — вироби з рукавами або без них, з будь-яким оформ­ленням горловини, без застібки або з застібкою зверху. Джемпери з мисоподібним вирізом коміра називають пуловерами.

Жакети та джемпери можуть бути виготовлені з капюшоном. Джемпери типу сорочки — вироби з пряжі з подвійним коміром різної конструкції, з застібкою обмеженої довжини або до низу виробу, з ко­роткими або довгими на манжеті рукавами.

Жилети — вироби без рукавів, з розрізом по всій довжині переду, з застібкою або без неї.

Светри — вироби з довгими рукавами, без застібки, з високим коміром (понад 5 см), одинарним або подвійним, що складає єдине ціле зі станом або пришитий до нього.

Куртки спортивні — вироби з рукавами, з застібкою спереду до низу, з утеплювальною прокладкою та підкладкою або без них, можуть бути з капюшоном.

Брюки — вироби, верх яких оброблений на машинці підгинанням краю всередину або подвійним пришивним поясом, низ — з підгортан­ням краю. Спортивні брюки відрізняються тим, що вони завужені вни­зу та часто закінчуються штрипкою.

Шорти — це брюки вище колін.

Спідниці — вироби з одної, двох або більше пілок з верхом, оброб­леним машиною з підшиванням краю всередину або подвійним при­шивним поясом. Вони повинні бути на підкладці з тканин або трико­тажного основов'язаного полотна з синтетичних ниток, крім спідниць розкльошених та типу плісе, гофре.

Рейтузи — вироби суцільнов'язані (з прокладеною в поясі елас­тичною тасьмою) або кроєні (верх оброблений на машині або з підгор­танням краю всередину), довгі (низ зі штрипкою) або короткі (низ, закінчений ластиковим переплетінням, обробленим краєм).

Асортимент верхнього трикотажу 

1

3. Розміри верхніх трикотажних виробів

Розмірні ознаки верхніх трикотажних виробів визначають рос­том, розміром виробу: для чоловіків (158-188 ріст, 84 - 140 розмір) і жінок (146 - 176 ріст, 84 - 140 розмір), для дітей (74 - 176 ріст, 48 -108 розмір). Для поясних виробів у чоловіків і жінок вводиться повнотний показник (70 - 154 - обхват талії (см) для чоловіків), (96 -148 обхват стегон з урахуванням виступу живота (см) у жінок). Інтервал, між розмірними характеристиками такий самий, як для одягу з тканин.