2. Стисла характеристика асортименту виробів із пластмас
До фурнітури одежної відносять ґудзики, які поділяють за призначенням, матеріалом, формою, конструкцією, викінченням, розмірами ( позначають за верхнім діаметром або за довжиною в міліметрах) і пряжки різної форми, суцільні або складені, без оздоблення або з покриттям емалевим, декоративним тощо.
До предметів туалету відносять гребені жіночі, гребені дитячі, гребені гігієнічні, гребені-заколки, ободок, бігуді, мильниці, пудрениці, футляри для зубних щіток, коробки туалетні (кришка знімна) та шкатулки (кришка на шарнірах).
До предметів прикрашання відносять серги, брошки, браслети (різноманітні за формою та конструкцією, бувають поліровані з гравіруванням та без оздоблення), намиста (одно, дво- та триниткові прикраси з намистинами різноманітної форми і розміру).
До предметів для паління відносять попільнички настільні різної форми, портсигари, мундштуки (квадратні, багатогранні, з антинікотиновим патроном тощо).
До інших предметів відносять окуляри сонцезахисні, футляри для окулярів, ріжки для взуття, клейонку столову тощо.
3. Маркування, пакування
На вироби із пластичних мас ставлять товарний знак підприємства-виробника. Ці дані позначають на упаковці або етикетках, яку наклеюють на вироби.
Упаковують вироби, загорнуті в папір, в пачки або картонні коробки, на яких вказують назву підприємства-виготовлювача, його товарний знак, артикул, розмір, номер ДСТУ або ТУ і ціну.
Вироби із пластмас повинні мати гарний зовнішній вигляд, правильну форму, гладку, блискучу, поліровану, без подряпин, тріщин, плям поверхню. Матеріали повинні бути нешкідливими.