S5 Corporate Response - шаблон joomla Книги

logo comexpert

  • Реєстрація

2. Стисла характеристика асортименту виробів із пластмас

До фурнітури одежної відносять ґудзики, які  поділяють за призначенням, матеріалом, формою, конструкцією, викінченням, розмірами ( позначають за верхнім діаметром або за довжиною в міліметрах) і пряжки різної форми, су­цільні або складені, без оздоблення або з покриттям емалевим, декоративним тощо.

До предметів туалету відносять гребені жіночі, гребені дитячі, гребені гігієнічні, гребені-заколки, ободок, бігуді, мильниці, пудрениці, футляри для зубних щіток, коробки туалетні (кришка знімна) та шкатулки (кришка на шар­нірах).

До предметів прикрашання відносять серги, брошки, браслети (різноманітні за формою та конструкцією, бувають поліровані з граві­руванням та без оздоблення), намиста (одно, дво- та триниткові при­краси з намистинами різноманітної форми і розміру).

До предметів для паління відносять попільнички настільні різної форми, портсигари, мундштуки (квадратні, багатогранні, з антинікотино­вим патроном тощо).

До інших предметів відносять окуляри сонцезахисні, футляри для окулярів, ріжки для взуття, клейонку столову тощо.

 

3. Маркування, пакування

На  вироби із пластичних мас ставлять товарний знак підприємства-виробника. Ці дані позначають на упаковці або етикетках, яку наклеюють на вироби.

Упаковують вироби, загорнуті в папір, в пачки або картонні коробки, на яких вказують назву підприємства-виготовлювача, його товарний знак, артикул, розмір, номер ДСТУ або ТУ і ціну.

Вироби із пластмас повинні мати гарний зовнішній вигляд, правильну форму, гладку, блискучу, поліровану, без подряпин, тріщин, плям поверхню. Матеріали повинні бути нешкідливими.