S5 Corporate Response - шаблон joomla Книги

logo comexpert

  • Реєстрація

2. Маркування, упакування і зберігання виробів із пластмас

На кожен виріб наносять товарний знак підприємства-виробника.

Допускається нанесення додаткового маркірування, що не по­гіршує зовнішній вигляд виробів.

На вироби, що контактують з харчовими продуктами, додатко­во наносять маркірування, що містить місткість виробу і вказівку, для яких видів харчових продуктів вони застосовуються (холодних, гарячих чи сипучих).

На виробах, що не контактують з харчовими продуктами, але форма і розміри яких допускають можливість використання їх для харчових продуктів (наприклад, тази, глухі кашпо, склянки для олів­ців, мішки тощо), вказують: "Для нехарчових продуктів".

Маркування наносять методом декалькоманії, тиснення, печатки, штампа, гравірування тощо.

У випадку технологічної неможливості нанесення маркіруван­ня на виріб у процесі його виготовлення допускається маркіруван­ня вказувати на ярлику, що прикріплюється до виробу чи на аплі­кації. Маркірування повинне бути чітким та зрозумілим.

На споживну тару наносять маркірування, що містить:

- найме­нування підприємства-виробника і його товарний знак;

- наймену­вання виробу (комплекту); номер партії;

- кількість виробів (комп­лектів); дату виготовлення (місяць, рік);

- номер і прізвище пакувальника; штамп відділу технічного контролю;

- правила екс­плуатації (за необхідності); позначення стандарту.

Упакування пластмасових виробів має дуже важливе значення для збереження їхньої якості при транспортуванні і зберіганні. При недбалому упакуванні вироби можуть бути подряпані, забруднені або розбиті. Можлива деформація і перекручування форми деяких виробів. Упаковують за видами і розміром у картонні коробки або паперові пачки.

Зберігають вироби з пластмас у сухих закритих приміщеннях із температурою до 150 С і відносною вологістю повітря до 70% на відстані не менше 1 м від опалювальних приладів. Зберігання деяких виробів у сирому помешканні призводить до втрати блиску їхньої поверхні. Зберігання виробів на світлі часто призводить до зміни їх забарвлення. 

 

Продовження