S5 Corporate Response - шаблон joomla Книги

logo comexpert

  • Реєстрація

2. Гарнтійні терміни експлуатації, догляд за меблями

Гарантійні терміни експлуатації

Усі гарантії на меблеві товари діють в рамках законодавства «Про захист прав споживачів» і регулюються чинним законодавством України.

Гарантійний термін експлуатації меблів встановлюють ГОСТ 19917-93 та ГОСТ 16371-93. Гарантійний термін починається від дати продажу меблів. Якщо покупку доставили пізніше – від дати отримання виробу замовником. Але тільки в тому випадку, якщо є підтвердження доставки даного числа. Гарантований термін експлуатації дитячих меблів та меблів для громадських приміщень – 18 місяців, побутових – 24 місяці. Побутові меблі для сидіння та лежання мають термін гарантії: 18 місяців, дитячі – 12 місяців.

 

Гарантійне обслуговування здійснюється:

- тільки при наявності квитанції (або чека) та гарантійного талону, пред’явлених продавцю меблів;

- протягом гарантійного періоду у випадку, якщо несправність виникла з вини виробника;

- при експлуатації меблів відповідно до правил експлуатації та догляду за ними.

 

Гарантія не розповсюджується на наступне:

- механічні пошкодження;

- дефекти, виникнення яких викликано неправильною експлуатацією;

- дефекти, що виникли в результаті стихійного лиха та інших форс-мажорних обставин;

- дефекти, що виникли через спроби самостійного ремонту чи чищення.

Недоліки і дефекти меблевих виробів, що стали наслідком самостійної доставки і самостійного збирання не підлягають усуненню в порядку гарантійного обслуговування.

 

Догляд за меблями

Поверхні деталей меблів слід протирати сухою м’якою тканиною (фланель, сукно, плюш, міткаль). Догляд за поверхнями повинен здійснюватися із використанням засобів, що не містять агресивних речовин (які пошкоджують покриття елементів меблів), за умови, що використання таких мийних засобів для догляду за меблями передбачене прикладеною до них інструкцією.

Рекомендується очищувати меблі якнайшвидше після того, як вони забруднилися. Якщо негайно не видалити забруднення, це може призвести до утворення розводів, плям і пошкоджень меблевих виробів та їх частин. В такому випадку необхідно діяти відповідно до інструкцій виробників  щодо застосування засобів для очищення меблів. Після завершення будь-якого очищення необхідно висушити, обережно протерти насухо усі частини, що піддавалися вологому очищенню.

В жодному випадку не можна допускати впливу на меблеві вироби агресивних речовин (кислот, лугів, масел, розчинників і т.д.) або їх випарів. Подібні речовини та сполуки є хімічно активними – реакція з ними призведе до негативних наслідків для меблів.

 

  dohlyd myki mebli dohlyd macuv dereva dohlyd z derev mat dohlyd z nat skiru

 

Для очистки покриттів (оббивки) меблів з натуральної шкіри забороняється застосовувати такі розчини, як бензин, ацетон, рідина для зняття лаку, розчинники та ін. Вологу шкіру слід сушити лише при кімнатній температурі (180–200С), виключаючи використання нагрівальних приладів. Пофарбована шкіра чутлива до світла, тому слід берегти її від впливу інтенсивних потоків світла.

Очищувати металевий каркас від забруднень при експлуатації потрібно м’якою тканиною, обробленою слабким розчином миючого засобу, призначеного для таких поверхонь (застосування такого засобу повинно бути передбачено інструкцією). Не слід використовувати засоби, що мають абразивні чи корозійні властивості, а також губки з покриттям з металевого волокнистого чи стружкового матеріалу. Після очищення ефективний блиск поверхні надає їй полірування сухою тканиною зворотно-поступальними рухами.

Забруднення з пластикових поверхонь видаляють м’якою тканиною, обробленою помірним розчином очисного засобу, що підходить для очищення такого виду покриттів, передбаченого інструкцією.

 

Продовження